Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Mysłowice  |  Hines
wynajem

Distribution Park Mysłowice

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 00000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Distribution Park Mysłowice zlokalizowany jest w południowej części Mysłowic, około 15 kilometrów od centrum Katowic. Nieruchomość posiada dogodna lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie wjazdu na drogę krajową S1, w pobliżu węzła „Brzęczkowice” łączącego ją z autostradą A4. Taka lokalizacja pozwala na szybki transport w obrębie aglomeracji śląskiej oraz do innych części kraju. Dodatkowo w odległości 2 kilometrów znajduje się stacja PKP Mysłowice Brzezinka.

Centrum magazynowe składa się z jednej hali, która oferuje również pomieszczenia biurowe i zaplecza socjalne. Dostęp do magazynu zapewniają doki przeładunkowe oraz bramy z poziomu „0”, a powierzchnia posiada tryskacze przeciwpożarowe typu ESFR i klapy dymowe, a także świetliki dające dostęp światła dziennego. Ponadto na terenie parku dostępne są liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych