Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Ruda Śląska  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Ruda Śląska II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 22500 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Ruda Śląska II zlokalizowany będzie w centralnej części Górnego Śląska, w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej łączącej Katowice z Gliwicami oraz autostradą A1. Ponadto magazyn posiadać będzie dobry dojazd do autostrady A4, która zapewnia szybki transport zarówno na wschód, jak i zachód kraju.

Centrum dystrybucyjne składać się będzie z jednego budynku o łącznej powierzchni 22 500 metrów kwadratowych. Na wynajem dostępne będą także zaplecza socjalne oraz pomieszczenia biurowe z możliwością wykończenia wnętrza zgodnie z wymaganiami najemcy. Powierzchnia magazynowa posiadać będzie system ochrony przeciwpożarowej w formie tryskaczy typu ESFR, i klap dymowych, a także świetliki dachowe zapewniające dostęp światła dziennego. Ponadto na obszarze posesji znajdować się będą miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych