Oferta

Wybrany obiekt

pomorskie  |  Trójmiasto  |  Kowale  |  7R
wynajem

7R Logistic Gdańsk Kowale V, VI

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 78500 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

7R Logistic Gdańsk Kowale IV, V & VI znajdują się w Gdańsku, zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość położona jest przy Trójmiejskiej Obwodnicy w sąsiedztwie węzła „Kowale” i około 4 kilometrów od wjazdu na drogę ekspresową S7 (w kierunku Warszawy). Lokalizacja obiektu pozwala na łatwy dostęp do wielu środków transportu. Centrum logistyczne położone jest 5 kilometrów od lotniska w Gdańsku, a także 15 kilometrów od Portu i Głębokowodnego Terminala Kontenerowego w Gdańsku oraz 30 kilometrów od Bałtyckiego Terminala Kontenerowego w Gdyni.

Centrum dystrybucyjne oferuje łącznie 78 500 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji część magazynową oraz zaplecza socjalne i biurowe, które mogą być zaaranżowane zależnie od jego potrzeb. Magazyn może być użytkowany do składowania, lekkiej produkcji oraz obsługi logistycznej. Obiekty są wyposażone w instalację tryskaczową oraz bramy wjazdowe i doki przeładunkowe z rampami samopoziomującymi. Na terenie posesji są place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych. Jest to atrakcyjne miejsce dla wielu obszarów działalności.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych