Aktualności

Mandersloot z większą powierzchnią w Komornikach

Holenderska firma logistyczna Mandersloot powiększyła powierzchnię magazynową w Komornikach pod Poznaniem.

Polski oddział holenderskiej firmy Mandersloot, która świadczy usługi logistyczne w krajach Beneluksu i Europy Środkowej, powiększył powierzchnię wynajmowaną w Poznaniu w nieruchomości zarządzanej przez Savills Investment Management. W rezultacie do dyspozycji firmy będzie pozostawało łącznie ponad 7600 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej.

Historia firmy Mandersloot zaczęła się w 1964 r. w Holandii. To właśnie wówczas powstało rodzinne przedsiębiorstwo transportowe, które z czasem zaczęło działać na skalę międzynarodową. Dziś na jego sukces każdego dnia pracuje 400 pracowników, a firmowa flota składa się z 340 aut i 310 naczep chłodni. W rezultacie Mandersloot zapewnia transport drobnicowy w kontrolowanej temperaturze warzyw i owoców, mięsa, produktów spożywczych oraz kwiatów i roślin – na terenie Beneluksu i Europy Środkowej

Centrum dystrybucyjne, zarządzane przez Savills Investment Management od stycznia 2019 r., ma powierzchnię ok. 85 tys. mkw. i położone jest w Komornikach, na południe od Poznania. W jego skład wchodzą budynki magazynowe klasy A, które są dostosowane zarówno do składowania, jak i prowadzenia lekkiej produkcji. Bliskość aglomeracji poznańskiej zapewnia najemcom parku również dostęp do wykwalifikowanych pracowników.

 

 

materiał prasowy