Aktualności

Logicor przygotował nieruchomość dla Inchcape Motor Polska

Logicor zakończył modernizację wielofunkcyjnego obiektu w Warszawie dla firmy Inchcape Motor Polska.

Zmodernizowana przez Logicor nieruchomość na ul. Łopuszańskiej w Warszawie składa się z dwóch głównych przestrzeni – magazynowej oraz usługowej (w skład której wchodzi część serwisowa, ekspozycyjna oraz biurowa) o łącznej powierzchni prawie 6,5 tys. mkw. Podczas przebudowy budynku uwzględniono także: duży plac manewrowy, parking wewnętrzny, myjnię, cztery stacje ładowania pojazdów o mocy 22kw oraz nowoczesne systemy odpowiadające za komfort cieplny wewnątrz (wentylacja, klimatyzacja, kurtyny powietrzne przy bramach). Zaprojektowano również strefy wypoczynkowe dla klientów serwisu oraz trzy poziomy przestrzeni biurowej i konferencyjnej. Nowa siedziba Inchcape Motor Polska położona jest 10 minut od lotniska Chopina.

– Obecnie, często jedyną szansą na rozwój potencjału firmy w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie zabudowa nie pozwala już na nowe inwestycje, jest modernizacja i adaptacja istniejącej przestrzeni. Takie zadania wymagają szczególnej kreatywności i niekonwencjonalnego podejścia podczas ich projektowania i tworzenia funkcjonalności. Obiekt dla Inchcape Motor Polska w Warszawie jest doskonałym przykładem tego, jak wykorzystujemy to podejście do tworzenia wartości dla klientów – komentuje Bartosz Mierzwiak, Managing Director, CEE & Northern Europe w Logicor.

– Nasza firma jest w fazie intensywnego rozwoju, stąd potrzeba nowej przestrzeni, dostosowanej do profilu świadczonych usług – dodaje Witold Wcisło, prezes zarządu Inchcape Polska.

 

 

materiał prasowy