Aktualności

ILS z magazynem w Mapletree Park Będzin

Firma ILS, która w grupie Inter Cars odpowiada za usługi magazynowe, dystrybucyjne oraz transportowe, wynajęła 22 500 mkw. powierzchni magazynowej w parku Mapletree Park Będzin.

Mapletree Park Będzin to centrum dystrybucyjne, składające się z dwóch hal magazynowych klasy A o łącznej powierzchni około 46 tys. mkw. Dużym atutem parku jest jego lokalizacja – przy autostradzie A4, będącej częścią trasy E40 – najdłuższego szlaku komunikacyjnego łączącego wschód i zachód kraju, a także w pobliżu trasy E75, która jest z kolei główną arterią prowadzącą z północy na południe i zachód kraju. Oddalone tylko o 13 km Katowice zapewniają dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej, a dodatkowe linie kolejowe i połączenia autobusowe umożliwiają łatwy i szybki dojazd do centrum logistycznego.

„Niezmiernie cieszy nas zaufanie, którym powtórnie obdarzyła nas tak renomowana firma, jaką jest ILS. Doceniamy wybór naszego najemcy, pomimo silnej konkurencji w regionie Górnego Śląska i Zagłębia. Jestem przekonana, że Mapletree Park Będzin, oferujący wysoki standard powierzchni magazynowej, która została zaadaptowana stricte pod profil działalności ILS, stanie się miejscem dalszego dynamicznego rozwoju firmy w Polsce.” – mówi Emilia Szyszka, Vice President w Mapletree

 

 

 

materiał prasowy