Aktualności

Firma Langowski Logistics powiększyła powierzchnię w Panattoni Park Pruszków II

Firma Langowski Logistics, konsekwentnie realizując swoją strategię kompleksowej obsługi partnerów, zdecydowała się na dalsze rozszerzenie współpracy z firmą Panattoni, wynajmując dodatkowe 7,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w parku Panattoni Park Pruszków II 

Od samego początku swojej działalności, firma Langowski Logistics koncentruje się na zapewnianiu pełnej obsługi logistycznej swoim klientom, oferując usługi spedycyjne z wykorzystaniem różnych rodzajów transportu, takich jak transport morski, kolejowy, lotniczy i drogowy. Ponadto firma zapewnia również usługi logistyki magazynowej w pięciu lokalizacjach w Polsce, w tym w strategicznej lokalizacji Warszawy. W celu umożliwienia sprawnego procesu odprawy ładunków, Langowski Logistics posiada również własną agencję celną.

Panattoni Park Pruszków II, gdzie firma Langowski Logistics zdecydowała się na rozbudowę swojej działalności, jest doskonale położonym centrum magazynowym, bezpośrednio przy autostradzie A2, w niewielkiej odległości od węzła „Pruszków”. To strategiczne położenie zapewnia wygodny dostęp do kluczowych tras komunikacyjnych, ułatwiając sprawną dystrybucję towarów. Magazyny klasy A, oferowane przez Panattoni Park Pruszków II, są dostosowane do potrzeb najemców, umożliwiając nie tylko skuteczną logistykę, ale także prowadzenie lekkiej produkcji na terenie kompleksu.

 

 

 

materiał prasowy