Aktualności

Firma Blachotrapez z magazynem w P3 Piotrków

P3 Logistic Parks – długoterminowy inwestor i deweloper europejskich obiektów magazynowych podpisał długoterminową umowę najmu z firmą Blachotrapez. Magazyn o powierzchni blisko 10 000 mkw. w hali nr 6 w parku P3 Piotrków będzie pierwszym zewnętrznym magazynem tej firmy w Polsce.

„Bardzo się cieszę, że udało nam się sprostać wymaganiom kolejnej firmy, która zdecydowała się rozpocząć z nami współpracę. Jestem przekonana, że magazyn w parku P3 Piotrków wesprze firmę Blachotrapez w jej dalszym rozwoju. Doskonała lokalizacja parku w centralnej części Polski stanowi bardzo dobre miejsce do prowadzenia dystrybucji w zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym, dlatego jest on chętnie wybierany zarówno przez operatorów logistycznych jak i firmy zajmujące się lekką produkcją” – mówi Iwona Sadowska, Interim Head of Leasing P3 Logistic Parks w Polsce.

Blachotrapez należy do czołowych producentów pokryć dachowych i elewacyjnych w Polsce. W swojej ofercie firma posiada bogatą gamę akcesoriów dachowych, obróbek blacharskich czy systemów rynnowych, które sprzedaje na 8 rynkach europejskich. W parku P3 Piotrków zajmie 9.530 mkw. powierzchni magazynowej oraz 464 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt przeznaczony będzie do składowania i magazynowania towarów oraz lekką produkcje m.in. elementów fotowoltaicznych.

„Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy i znacznym wzrostem ilości realizowanych zamówień zdecydowaliśmy się na wynajem zewnętrznego magazynu. Wybraliśmy P3 ze względu na doskonałą lokalizację parku P3 Piotrków, który położony jest bliskim sąsiedztwie kluczowych dróg krajowych. Jako jeden z czołowych producentów w Polsce, lokalizacja magazynu umożliwiająca szybką dystrybucję towarów w inne części kraju była dla nas kluczowa” – zaznacza Grzegorz Wróbel, Managing Director w Blachotrapez.

 

 

materiał prasowy