Aktualności

Eurocash Serwis z nową umową najmu w Toruniu

Spółka Eurocash Serwis przenosi swoje operacje do Panattoni Park Toruń. W tym powstającym obiekcie będzie ona korzystać z 3250 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Spółka Eurocash Serwis należy do grupy Eurocash S.A. i zajmuje się zaopatrywaniem sklepów w produkty impulsowe, czyli umieszczane w strefie kas (słodycze, wyroby farmaceutyczne, napoje). Firma dysponuje flotą ponad 300 samochodów, które rozwożą towary do punktów zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Eurocash Serwis przedłużyła także w ostatnim czasie umowę najmu w Panattoni Park Tricity West, gdzie korzysta z 2700 mkw. powierzchni magazynowej i 300 mkw. biur.

Panattoni Park Toruń to nowy obiekt na mapie inwestycji realizowanych przez Panattoni, lidera rynku nieruchomości przemysłowych w Europie. Z uwagi na lokalizację w pobliżu autostrady A1, oferowana przestrzeń magazynowo-biurowa stanowi doskonałą bazę do prowadzenia operacji zarówno na północy, jak i na południu kraju. W ramach parku do użytku oddany zostanie budynek klasy A z modułami dostosowanymi do potrzeb klientów.

„Trójmiasto i Kujawy to dwa prężnie rozwijające się rynki, na których łącznie Panattoni dostarczyło już ok. 1 mln mkw. Oba regiony błyskawicznie rosną dzięki symbiozie licznych rozwiązań dla biznesu, rozwijającej się infrastruktury i lokalizacji, pozwalającej na sprawne prowadzenie operacji krajowych i międzynarodowych. Nie dziwi więc niesłabnący popyt na nowoczesną powierzchnię przemysłową wśród dziesiątek branż” – mówi Dorota Jagodzińska Sasson, Managing Director z Panattoni.

 

 

 

 

materiał prasowy