Aktualności

Etisoft Packaging System przedłuża umowę najmu w Diamond Business Park Gliwice

Etisoft Packaging System, przedłużył umowę najmu powierzchni magazynowej w Diamond Business Park Gliwice.

Po blisko 14 latach w Diamond Business Park Gliwice, spółka Etisoft Packaging System przedłużyła umowę najmu o kilka kolejnych lat. Nowa umowa dotyczy powierzchni magazynowej klasy A, zlokalizowanej w największej hali kompleksu przy ulicy Leonarda da Vinci w Gliwicach.

Etisoft Packaging System to wieloletni najemca kompleksu magazynowego w Gliwicach, obecny w tej lokalizacji od 2011 r. Firma specjalizuje się w tworzeniu opakowań kartonowych do transportu wyrobów szczególnie dla takich sektorów jak motoryzacja, branża chemiczna czy kosmetyczna. Jej ofertę uzupełniają kratownice i przekładki służące do unieruchomienia przedmiotów znajdujących się wewnątrz opakowania oraz projekty indywidualne opakowań.

W kompleksie Diamond Business Park Gliwice czujemy się bardzo dobrze i mamy doskonałe warunki do rozwoju naszego biznesu. Jesteśmy też zadowoleni ze współpracy z White Star Real Estate, która zarządza obiektem i jest zawsze otwarta na nasze potrzeby. Dodatkowym atutem jest dla nas podejście zarządcy do kwestii związanych ze zrównoważonym rozwojem, który jest niezwykle ważny zarówno dla nas, jak i całego przemysłu tekturowego –  mówi Prezes Etisoft Packaging System.

Diamond Business Park Gliwice to kompleks przemysłowo-magazynowo-biurowy o powierzchni 55 tys. mkw., dostosowany do potrzeb średnich i małych firm, zlokalizowany w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W skład kompleksu wchodzą trzy hale, w których prowadzona jest działalność logistyczna i produkcyjna. Na zewnątrz znajdują się szerokie place manewrowe i liczne miejsca parkingowe dla najemców oraz ich klientów. Projekt zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie międzynarodowej drogi ekspresowej E-40, która łączy Calais nad kanałem La Manche we Francji z Kazachstanem oraz zaledwie 7 km od węzła Kleszczów na autostradzie A4. W odległości 2 km od parku znajduje się również stacja kolejowa oraz śródlądowy Port Gliwice.

Zaletą Diamond Business Park Gliwice jest doskonałe położenie w sercu Górnego Śląska, który przyciąga nie tylko krajowe firmy, ale również logistyków i producentów z Europy, tworząc unikalny ekosystem biznesowy zorientowany zwłaszcza na kwestie związane z handlem elektronicznym czy lekką produkcją. Każda przedłużona umowa jest dla nas bardzo ważna, gdyż potwierdza nie tylko zalety samego kompleksu, ale także obsługi najemców i kompetencje zespołu, który opiekuje się na co dzień obiektem. Tym bardziej cieszymy się, że firma Etisoft Packaging System docenia tę wieloletnią współpracę – mówi Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing w White Star Real Estate.

 

 

 

 

materiał prasowy