Aktualności

Czeska firma logistyczna z nowym magazynem w Panattoni City Logistics Łódź II

Pochodząca z Czech, firma WELL PACK s.r.o. świadczy kompleksowe usługi z zakresu magazynowania, pełnego outsourcingu i logistyki magazynowo-produkcyjnej. W jej skład wchodzą m.in. obsługa logistyczna sklepów internetowych, pakowanie, a także dystrybucja dla firm krajowych i zagranicznych.

WELL PACK powstał w 1992 r., a jego obecna linia biznesowa to efekt wyodrębnienia czynności związanych z pakowaniem i logistyką w 2008 r., która dziś pozwala na realizację dużych zamówień w krótkim czasie i wysokiej jakości.

Nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne zapewni firmie WELL PACK dodatkową powierzchnię na mycie i suszenie pojemników wielokrotnego użytku. Najemca od lat rozwija swoją linię przyjaznych dla środowiska kompleksowych rozwiązań czyszczenia skrzyń.

Wynajęty magazyn ma blisko 10 500 mkw. powierzchni magazynowej i będzie służyć przede wszystkim szybkiej obsłudze logistycznej procesów.

City Logistics Łódź II to nowoczesne A-klasowe centrum dystrybucyjne o powierzchni 38 000 mkw. położone we wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Widzew. Park logistyczny zlokalizowany jest ok. 5 km. od autostrady A1 i ok. 27 km od autostrady A2 i węzła w Strykowie. Zgodnie z polityką firmy Panattoni nieruchomość przeszła certyfikację BREEAM i uzyskała wynik GOOD.

materiał prasowy