Aktualności

SIG przeprowadza się do City Logistics Katowice

Spółka SIG zdecydowała się na relokację oddziału. W City Logistics Katowice przedsiębiorstwo wynajęło 2067 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Spółka SIG jest częścią międzynarodowego dystrybutora materiałów i systemów budowlanych – SIG plc. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, którzy niezbędne im materiały budowlane mogą zamawiać również online za pośrednictwem stworzonej w tym celu platformy e-commerce.

– Relokacja naszego katowickiego oddziału do nowoczesnego centrum logistycznego jest efektem konsekwentnego rozwoju naszej firmy. Dla SIG bardzo istotne są odpowiednie warunki logistyczne, które umożliwiają nam swobodę dostaw, jak również bezpieczne magazynowanie towaru. Cieszę się, że nowa lokalizacja oddziału SIG w City Logistics Katowice spełnia te warunki i pozwoli nam zapewnić jeszcze lepszy komfort zarówno naszym klientom, jak i pracownikom – mówi Bartosz Pilch, Dyrektor E-commerce i Marketingu w firmie SIG.

Za budowę City Logistics Katowice odpowiada Panattoni – jeden z największych deweloperów nieruchomości przemysłowych w Europie. Na certyfikowany w systemie BREEAM park składają się cztery budynki klasy A. Atutem obiektu jest położenie – znajduje się on w odległości 4 km od centrum Katowic, 5 km od autostrady A4 i 29 km od katowickiego lotniska.

 

 

materiał prasowy