Aktualności

Regesta wynajmuje 17 tyś mkw. w Hillwood Wrocław Wschód

Do centrum logistycznego Hillwood Wrocław Wschód wprowadziła się firma transportowa Regesta. Nowy najemca zajął w sumie ponad 17,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Regesta S.A. świadczy usługi z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej. Firma specjalizuje się w transportach z naczepami typu coil-mulda. Swoim klientom oferuje również usługi logistyczne, w tym magazynowanie. We wrocławskim parku Regesta wynajęła 17 387 mkw. powierzchni magazynowej oraz 158 mkw. biurowej.

Centrum logistyczne Hillwood Wrocław Wschód zlokalizowane jest w miejscowości Wojkowice (w gminie Żórawina), przy zjeździe „Wrocław Wschód” autostrady A4. Hale magazynowe oddalone są zaledwie o 20 km od centrum Wrocławia oraz 25 km od portu lotniczego Wrocław Starachowice. Cały park składa się z siedmiu hal o łącznej powierzchni ponad 210 tys. mkw. Obiekt został już skomercjalizowany w całości.

Hillwood to jedna z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Europie i Ameryce Północnej. Na świecie firma stworzyła około 19 mln mkw. powierzchni magazynowej, z czego w Polsce – ponad milion.

 

materiał prasowy