Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Wrocław  |  Aviva
wynajem

Wrocław Business Park (AVIVA BUSINESS CENTRE WROCŁAW)

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 9000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Wrocław Business Park zlokalizowany jest na terenie dzielnicy Psie Pole, w północno-wschodniej części Wrocławia, około 9 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej nr 98 i posiada łatwy dostęp do oddalonej o około 10 kilometrów autostrady A8, która zapewnia sprawne połączenie z Międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław – Strachowice, który znajduje się 27 kilometrów od kompleksu. Dostęp do środków komunikacji miejskiej zapewnia możliwość dojazdu dla przyszłych pracowników i klientów.

Inwestycja składa się z 2 hal magazynowych o łącznej powierzchni ponad 9 000 metrów kwadratowych. Moduły mogą zostać elastycznie dostosowane do składowania, lekkiej produkcji, jak i usług logistycznych ponieważ, jeden z budynków został zaprojektowany jako magazyn typu „crossdock”. Nieruchomość oferuje także powierzchnie biurowo-socjalne. Obiekty znajdują się pod stała ochroną oraz monitoringiem i posiadają nowoczesną instalację przeciwpożarową. Na terenie posesji są miejsca parkingowe oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych