Oferta

Wybrany obiekt

podkarpackie  |  Podkarpacie  |  Młyny  |  Waimea
wynajem

Waimea Logistic Park Korczowa

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 50000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Waimea Logistic Park Korczowa zlokalizowany jest w miejscowości Młyny, jedynie 5 kilometrów od przejścia granicznego Korczowa – Krakowiec z Ukrainą, czyli wschodniej granicy Unii Europejskiej. Centrum położone jest przy drodze krajowej nr 94 oraz w pobliżu wjazdu na autostradę A4, która zapewnia szybki dojazd do oddalonego o 90 kilometrów Rzeszowa. Taka lokalizacja będzie idealna dla firm, które obsługują kontrahentów zza wschodniej granicy.

Park magazynowy składa się z 3 budynków o łącznej powierzchni blisko 50 000 metrów kwadratowych. Na terenie kompleksu znajduje się też osobny biurowiec, a także centrum obsługi kierowców TIR i monitorowany parking dla samochodów ciężarowych oraz osobowych. Deweloper planuje również stworzenie dedykowanego serwisu i pomocy technicznej dla ciężarówek. Hale magazynowe mogą zostać przystosowane zarówno do składowania, jak i lekkiej produkcji.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych