Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Bielany Wrocławskie  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Wrocław

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 170000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Wrocław I usytuowany jest w Bielanach Wrocławskich, około 10 kilometrów od centrum Wrocławia. Magazyny są zlokalizowane przy drodze krajowej nr 35 w pobliżu węzła „Bielany”, który łączy autostradę A, drogę krajową nr 8 oraz drogę krajową nr 35. Bardzo ważnym atutem jest mała odległość od międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław – Strachowice, która wynosi około 10 kilometrów.

Centrum dystrybucyjne oferuje około 170 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ramach 5 hal klasy A. Na życzenie najemcy dostępna jest dostosowana do indywidualnych wymagań przestrzeń biurowa. Nieruchomość sprosta wymaganiom stawianym przez klientów z różnych branż. Dodatkowo deweloper zagwarantował możliwość składowania produktów spożywczych w warunkach chłodniczych. Magazyny są zaopatrzone w energooszczędne, ekologiczne rozwiązania techniczne. Na terenie posesji są obszerne place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych