Oferta

Wybrany obiekt

lubuskie  |  Polska Zachodnia  |  Nowy Kisielin  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Zielona Góra

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 75000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Zielona Góra położony jest około 8 kilometrów na wschód od centrum miasta. Inwestycja znajduje się przy drodze wojewódzkiej nr 282, która 4 kilometry od nieruchomości krzyżuje się z drogą ekspresową S3. Dodatkowym atutem lokalizacji jest sąsiedztwo Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego, który zapewnia dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Centrum dystrybucyjne liczy sobie ponad 75 000 metrów kwadratowych A-klasowej powierzchni podzielonej między 3 magazyny. Park oferuje także pomieszczenia socjalno-biurowe z możliwością aranżacji zgodnie z potrzebami klienta. Moduły magazynowe mogą zostać dostosowane do wymagań najemców z różnych branż zarówno, jeśli chodzi o składowanie, lekką produkcję, czy usługi logistyczne. Nieruchomość wyposażona w nowoczesne rozwiązania techniczne np. instalację tryskaczową typu ESFR. Dodatkowo na terenie posesji dostępne są parkingi oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych