Oferta

Wybrany obiekt

podkarpackie  |  Podkarpacie  |  Jasionka  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Rzeszów

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 46000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Rzeszów usytuowany jest w Jasionce, w odległości 11 kilometrów na północ od centrum Rzeszowa. Kompleks położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka, na którym znajduje się terminal cargo linii Lufthansa. Dodatkowo park ma dostęp do pobliskiego terminala kolejowego oraz dobre połączenie z drogą ekspresową S19 i autostradą A4, która przecina południowe regiony Polski od zachodniej do wschodniej granicy.

Centrum dystrybucyjne oferuje 46 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 2 hal magazynowych. W obu A-klasowych budynkach dostępna jest przestrzeń biurowa. Moduły magazynowe mogą zostać elastycznie przystosowane do lekkiej produkcji, składowania oraz usług logistycznych. Obiekty wyposażone są w system ochrony przeciwpożarowej w postaci tryskaczy i klap dymowych. Ponadto nieruchomość dysponuje parkingami dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz obszernymi placami manewrowymi.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych