Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Swadzim  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Poznań IX

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 85000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Poznań IX zlokalizowany jest w miejscowości Swadzim, niespełna 16 kilometrów od centrum Poznania. Park położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie węzła drogi ekspresowej S11 oraz drogi krajowej nr 92, a także 15 kilometrów od autostrady A2. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z oddalonym o 8 kilometrów Lotniskiem Poznań-Ławica. Dodatkowym atutem jest dostęp do poznańskiej komunikacji miejskiej.

Centrum dystrybucyjne oferuje 2 magazyny o łącznej powierzchni ponad 82 000 metrów kwadratowych. Na życzenie klienta dostępne są także biura oraz zaplecza socjalne z możliwością elastycznej aranżacji wnętrza. Powierzchnia magazynowa posiada nowoczesne wyposażenie w postaci instalacji tryskaczowej typu ESFR, klap dymowych i świetlików. Dostęp do obiektów zapewniają doki rozładunkowe oraz bramy z poziomu „0”. Ponadto na terenie parku znajdują się miejsca parkingowe oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych