Oferta

Wybrany obiekt

lubelskie  |  Polska Wschodnia  |  Lublin  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Lublin

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 71000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Lublin usytuowany jest w odległości jedynie 6 kilometrów od centrum miasta. Kompleks jest dobrze skomunikowany – znajduje się tylko 5 kilometrów od wjazdu na drogę ekspresową S17 – obwodnicę Lublina, która jest częścią europejskiej trasy łączącej Warszawę ze wschodnią granicą Polski. Dodatkowym atutem lokalizacji kompleksu jest położenie na obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej zapewniającej sprzyjające warunki dla rozwoju działalności gospodarczej.

Centrum dystrybucyjne złożone jest z 3 budynków klasy A o łącznej powierzchni 71 000 metrów kwadratowych. Park oferuje także wysokiej jakości pomieszczenia biurowe z możliwością elastycznego zaaranżowania wnętrza. Obiekty wyposażone są w instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy typu ESFR i klap dymowych oraz w całodobowy monitoring. Na terenie posesji dostępne są miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych