Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Konstantynów Łódzki  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Łódź West

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 88000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Łódź West znajduje się w miejscowości Konstantynów Łódzki około 9 kilometrów na zachód od centrum Łodzi. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi krajowej nr 71 oraz planowanego odcinka obwodnicy Łodzi – drogi ekspresowej S14. Magazyny są też dobrze skomunikowane z Portem Lotniczym im. Władysława Reymonta, od którego dzieli je około 7 kilometrów. Dodatkowo inwestycja jest świetnie połączona z centrum Łodzi ze względu na bliskość przystanków komunikacji miejskiej.

Centrum logistyczne składa się z 4 A-klasowych hal magazynowych o całkowitej powierzchni niespełna 88 000 metrów kwadratowych. Każdy z budynków oferuje zaplecza socjalne oraz moduły biurowe z możliwością elastycznej aranżacji wnętrza. Powierzchnia magazynowa posiada nowoczesną instalację przeciwpożarową w formie tryskaczy ESFR oraz klap dymowych, a także świetliki zapewniające dopływ światła dziennego. Ponadto w skład nieruchomości wchodzą liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych