Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Łódź  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Łódź East

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 108000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Łódź East jest położony w dzielnicy Widzew, 10 kilometrów od centrum miasta. Centrum logistyczne usytuowane jest przy wjeździe na autostradę A1, która zapewnia łatwy dostęp do oddalonej o 19 kilometrów autostrady A2 oraz położonej 14 kilometrów od parku drogi ekspresowej S8. Ponadto, inwestycja znajduje się w odległości 17 kilometrów od Portu Lotniczego Łódź. Dodatkowym atutem lokalizacji jest możliwość dojazdu do kompleksu za pomocą komunikacji miejskiej.

Centrum dystrybucyjne składa się z 3 magazynów o łącznej powierzchni ponad 108 000 metrów kwadratowych. Na wynajem dostępne są także pomieszczenia biurowe z możliwością elastycznego wykończenia. Magazyny mogą służyć do składowania lub lekkiej produkcji. Dodatkowo w obiektach zainstalowany jest monitoring, a budynki są wyposażone w system tryskaczy i klapy dymowe. Ponadto, na terenie posesji znajduje się plac manewrowy oraz parkingi.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych