Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Robakowo  |  P3
wynajem

P3 Poznań II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 230000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

P3 Poznań II położony jest w miejscowości Robakowo, około 17 kilometrów od centrum Poznania. Park magazynowy posiada dogodną lokalizację w pobliżu węzła „Gądki” drogi ekspresowej S11 oraz niedaleko autostrady A2, co pozwala na sprawną dystrybucję towarów do innych regionów Polski oraz zagranicę. Ponadto nieruchomość jest dobrze skomunikowana z lotniskiem Poznań-Ławica.

Park logistyczny składa się z 4 A-klasowych magazynów o całkowitej powierzchni niespełna 230 000 metrów kwadratowych. Na życzenie najemcy możliwe jest dostarczenie wysokiej jakości pomieszczeń biurowo-socjalnych. Powierzchnia magazynowa wyposażona jest w nowoczesny system przeciwpożarowy w formie tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych, a także świetliki zapewniające dostęp światła dziennego oraz ogrzewanie gazowe. Ponadto na terenie posesji dostępne są parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych