Oferta

Wybrany obiekt

lubuskie  |  Polska Zachodnia  |  Zgorzelec  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Zgorzelec

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 200000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Zgorzelec zlokalizowany jest w województwie dolnośląskim w pobliżu zachodniej granicy państwa. Park położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie węzła „Zgorzelec” autostrady A4, która zapewnia łatwą dystrybucję towarów zarówno w południowo-zachodnich częściach Polski, jak i do Niemiec. Ponadto nieruchomość jest doskonale widoczna z autostrady.

Centrum logistyczne składa się z 5 hal magazynowych o łącznej powierzchni przekraczającej 200 000 metrów kwadratowych. Na życzenie najemcy dostępne są moduły biurowe. Nieruchomość mieści się posesji o wielkości 50 ha, dzięki czemu oferuje również przestrzeń do składowania na zewnątrz budynków. Hale magazynowe posiadają system przeciwpożarowy w postaci tryskaczy ESFR oraz klap dymowych, a także oświetlenie LED i świetliki będące źródłem światła dziennego. Na terenie parku znajdują się parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe o głębokości 33 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych