Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Wojkowice  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Wrocław 2

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 110000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Wrocław II znajduje się w miejscowości Wojkowice, 20 kilometrów na południe od centrum Wrocławia. Park znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wjazdu na autostradę A4 poblisko węzła „Wrocław Wschód” oraz autostrady A4 oraz 15 kilometrów od węzła z autostradą A8 „Wrocław Południe”. Inwestycja jest oddalona 25 kilometrów od Portu Lotniczego Wrocław – Starachowice Dzięki bliskości ważnych szlaków komunikacyjnych najemca może z łatwością prowadzić dystrybucję towarów w różne regiony kraju oraz zagranicę.

Inwestycja to centrum logistyczne składające się z 3 hal magazynowych o łącznej powierzchni około 110 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji także zaplecza socjalne i powierzchnię biurową. Magazyny są wyposażone w system ochrony przeciwpożarowej w postaci tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych. Dodatkowo 2 z 3 budynków posiadają oświetlenie LED. Na terenie inwestycji są parkingi dla pracowników, gości oraz place manewrowe. Jest również ochrona oraz monitoring.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych