Oferta

Wybrany obiekt

lubuskie  |  Polska Zachodnia  |  Słubice  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Świecko

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 71000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Świecko położony jest w pobliżu miejscowości Słubice, jedyne 6 kilometrów od przejścia granicznego oraz 9 kilometrów od Frankfurtu na Odrą. Park znajduje się przy drodze krajowej nr 29 w bliskiej odległości od węzła z autostradą A2, co umożliwia sprawny transport towarów zarówno do Niemiec, jak i centralnej Polski. Dodatkowym atutem nieruchomości jest lokalizacja na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Inwestycja to centrum dystrybucyjne złożone z 2 budynków klasy A o łącznej powierzchni 71 000 metrów kwadratowych. Poza powierzchnią magazynową na wynajem park oferuje także pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne. W skład wyposażenia obiekty wchodzi nowoczesne oświetlenie typu LED, świetliki, klapy dymowe, oraz instalacja tryskaczowa ESFR. Dodatkowo nieruchomość posiada całodobową ochronę i monitoring, a także obszerne parkingi i place manewrowe o głębokości 33 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych