Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Sosnowiec  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Stryków

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 85000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Stryków położony jest 18 kilometrów na północny-wschód od centrum Łodzi przy drodze krajowej nr 71. Kompleks usytuowany jest w bliskiej odległości od wjazdu na autostradę A2 i tylko 5 kilometrów od węzła „Łódź Północ” łączonego autostrady A1 i A2. Taka lokalizacją zapewnia sprawną dystrybucję towarów nie tylko na terenie Polski Centralnej, ale także całego kraju. Dodatkowym atutem jest dobre połączenie z Portem Lotniczym Łódź. Do parku można dostać się za pomocą łódzkiej komunikacji miejskiej.

Centrum dystrybucyjne oferuje łącznie 85 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 2 hal magazynowych klasy A. Na życzenie klienta dostępna jest również przestrzeń biurowa z możliwością elastycznej aranżacji. Obiekty posiadają źródła światła naturalnego w postaci świetlików oraz klap dymowych, a także oświetlenie typu LED. Nieruchomość jest monitorowana i pod całodobową ochroną. Ponadto, na terenie posesji znajdują się liczne parkingi oraz place manewrowe głębokie na 35 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych