Oferta

Wybrany obiekt

lubuskie  |  Polska Zachodnia  |  Krosno Odrzańskie  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Krosno Odrzańskie

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 38500 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Krosno Odrzańskie położony jest w województwie lubuskim, na terenie Kostrzańsko-Słubickiej Strefy Przemysłowej. Park znajduje się niedaleko drogi krajowej nr 29, która zapewnia sprawny dojazd do oddalonej o 50 kilometrów autostrady A2 oraz przejścia granicznego Świecko – Frankfurt. Taka lokalizacja jest strategiczna zwłaszcza dla przedsiębiorców obsługujących kontrahentów z za zachodniej granicy.

Park logistyczny liczy sobie blisko 38 500 metrów kwadratowych powierzchni. Do dyspozycji najemcy dostępne są także pomieszczenia biurowo socjalne. Bezpieczeństwo pracy zapewnia nowoczesna instalacja przeciwpożarowa w postaci tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych, a także całodobowa ochrona obiektu i monitoring. Magazyn wyposażony jest w oświetlenie LED oraz świetliki będące źródłem światła dziennego. Ponadto kompleks oferuje parkingi dla pracowników oraz gości i place manewrowe o głębokości 35 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych