Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Hines
wynajem

Distribution Park Annopol

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 32000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Distribution Park Annopol znajduje się w północno-wschodniej części Warszawy, zaledwie około 12 kilometrów od centrum miasta. Inwestycja położona jest blisko Trasy Toruńskiej, która jest częścią obwodnicy Warszawy – drogi ekspresowej S8 i stanowi szybkie połączenie z siecią autostrad umożliwiając sprawny transport towarów do innych regionów kraju. Lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z innymi dzielnicami miasta oraz największymi aglomeracjami Polski. Dodatkowo, dzięki wewnątrzmiejskiemu położeniu, do parku można z łatwością dojechać warszawską komunikacją miejską.

Centrum logistyczne oferuje około 32 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji hale magazynowe oraz pomieszczenia biurowe. Budynki są wyposażone w instalację przeciwpożarową w formie tryskaczy typu ESFR, a także ogrzewanie gazowe oraz doki i bramy z poziomu zero. Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i dostawczych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych