Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Siemianowice Śląskie  |  7R
wynajem

7R Siemianowice Śląskie

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 12500 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

7R Siemianowice Śląskie znajduje się na Górnym Śląsku, zaledwie 8 kilometrów od Centrum Katowic. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej nr 94 i posiada dobre połączenie z autostradami A1 i A4, a także drogą krajową nr 86 oraz drogą krajową S1, co pozwala na sprawną komunikację na terenie aglomeracji śląskiej i innych regionach kraju. Dodatkowo magazyny oddalone są o 19 kilometrów od Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice.

Park logistyczny oferuje około 12 500 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej klasy A. Nieruchomość składa się z części magazynowej oraz przestrzeni biurowo-socjalnych z możliwością dostosowania do wymagań klienta. Magazyn posiada instalację przeciwpożarową w formie klap dymowych i tryskaczy ESFR oraz całodobowy monitoring i ogrzewanie gazowe. Do dyspozycji najemców są także place manewrowe oraz parkingi dla samochodów ciężarowych i osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych