Aktualności

Firma Galvion w 7R City Park Gdańsk Airport I

Firma Galvion wynajęła w 7R City Park Gdańsk Airport I powierzchnię ok. 3,6 tys. mkw., gdzie mieścić się będzie nie tylko hala do produkcji i montażu hełmów bojowych, ale także zaplecze odpowiedzialne za serwis, wsparcie, modernizację i szkolenia.

7R City Park Gdańsk Airport I tworzą trzy hale o łącznej powierzchni 40,5 tys. mkw. Magazyny wyposażone są w ekologiczne i innowacyjne rozwiązania, sprzyjające środowisku oraz zapewniające wysoki komfort pracy, co potwierdza certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W projekcie zastosowano m.in. instalację fotowoltaiczną o mocy 250 kWp z możliwością rozbudowy, najwyższej jakości izolację termiczną ścian, doświetlenie światłem dziennym uzupełnią lampy LED.

7R City Park Gdańsk Airport I został skomercjalizowany w 80 proc. Do wynajęcia pozostał ostatni wolny moduł, liczący 7500 mkw. powierzchni magazynowej i 280 mkw. powierzchni biurowej. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Pekabex.

Galvion projektuje, rozwija i dostarcza krytyczne rozwiązania w zakresie ochrony głowy, twarzy i tułowia, a także inteligentne systemy zarządzania energią i danymi dla najbardziej wymagających zespołów wojskowych i taktycznych na świecie. Firma założona w 2002 r. jako Revision Military, produkowała okulary ochronne. W 2019 r. wraz ze zmianą nazwy na Galvion zmienił się jej profil działalności, firma zaprzestała produkcji okularów. Produkty i technologia firmy wciąż ewoluują. Wykraczają poza czysto pasywną ochronę, koncentrując się na aktywnych systemach, które zwiększają wydajność i przeżywalność, w zmieniających się warunkach pola bitwy.

7R to dynamicznie rozwijający się deweloper z siedzibą w Polsce, działający na rynku nieruchomości komercyjnych, oferujący magazyny klasy A pod najem. Firma obsługuje różnorodne branże, oferując obiekty magazynowe i przemysłowe, w tym projekty typu „built-to-suit” (BTS). Jej portfolio obejmuje parki logistyczne o dużej skali, a także małe jednostki biznesowe (SBU) oraz magazyny miejskie znane jako 7R City Flex. Do tej pory firma zrealizowała projekty o łącznej powierzchni ponad 1,8 mln mkw., a w przygotowaniu znajduje się około 2,3 mln mkw. GLA w Polsce i Czechach. Demonstrując swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój, 7R angażuje się w działania z zakresu ESG, troszcząc się o środowisko, społeczności lokalne oraz ład korporacyjny.

„Spodziewamy się, że do 2025 roku zapotrzebowanie w NATO i krajach europejskich na nasze hełmy balistyczne wyniesie 1,5 mln sztuk. Galvion jest zaangażowany w dostarczanie wartości dla swoich globalnych partnerów i programów, z naciskiem na odpowiedzialne działania regionalne. Rozszerzając działalność na kontynent europejski, będziemy mogli zwiększyć dostawy, a także szybciej wesprzeć klientów na całym świecie” – mówi Jonathan Blanshay, założyciel i prezes zarządu Galvion.

„7R specjalizuje się w budowaniu wysokiej jakości magazynów, ale także hal produkcyjnych, dostosowanych do potrzeb i specyfiki działalności naszych klientów. Wzrost znaczenia Polski również jako europejskiego hubu produkcyjnego zwiększył popyt na nowoczesne obiekty przemysłowe, takie jak 7R City Park Gdańsk Airport I. Jest to przykład doskonale położonego parku – z łatwym dostępem do Trójmiasta i portów bałtyckich, który łączy funkcje magazynowe i produkcyjne, a także posiada zaplecze biurowe” – komentuje Marzena Taube, Leasing Director w 7R.

 

 

 

 

materiał prasowy